Nauczyciel- zajęcia rewalidacyjne- terapia logopedyczna

  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Pedagog specjalny

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika
  • Zawody: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania: Wymagane kwalifikacje:
    Studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki oraz przygotowanie pedagogiczne,
    Studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu logopedii.
    Dodatkowo:
    umiejętność przygotowania holistycznych programów terapeutycznych uwzględniających nowoczesne technologie logopedyczne,
    umiejętność stosowania metod komunikacji wspomagającej umożliwiającej pracę z osobami bez kontaktu werbalnego o różnej etiologii,
    umiejętność współtworzenia i prowadzenia dokumentacji szkolnej (IPET, WOPFU itp.),
    zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz kreatywne i indywidualne podejście do każdego ucznia,
    dobra organizacja pracy,
    wysoka postawa etyczna i kultura osobista,
    doświadczenie w pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie,
    doświadczenie w pracy z dziećmi, terapia indywidualna oraz grupowa.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie proporcjonalne do wymiaru etatu

    Podane wynagrodzenie dotyczy pełnego etatu

    Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela:
    1. dyplomowany - 5915,00 zł
    2. mianowany - 5057,00 zł
    3. początkujący (bez awansu zawodowego) - 4908,00 zł
    + dodatek za warunki pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)