Przedstawiciel Handlowy Fabryka Kosmetyków Sp.z o.o. VENITA

Venita Fabryka Kosmetyków Sp. z o.o.
  • Łódź, łódzkie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• dbałość o właściwą ekspozycję i ułożenie towaru u klientów
• koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach
• realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
• budowanie długofalowych relacji z klientami
• poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie odbiorców detalicznych
• obserwacja oraz analiza rynku, prezentacja trendów
Nasze wymagania
• doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej)
• wysokiej motywacji, samodzielności, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• prawo jazdy kategorii B
• umiejętność długofalowego zarządzania relacjami oraz negocjacji
• dobra organizacji pracy
• zaangażowanie oraz chęć do nauki
To oferujemy
• możliwość współtworzenia rynku kosmetyków w jednej z najdynamiczniejszych firm z branży
• ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole
• niekorporacyjna atmosfera pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
• etat w firmie, która kieruje się uczciwymi z zasadami
• służbowy samochód do użytku prywatnego
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)