Utrzymanie czystości w Centrum Sportowo-Kulturalnym Łabędź

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gliwicach
  • Gliwice, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa zlecenie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gliwicach zatrudni na zastępstwo osobę odpowiedzialną za utrzymanie czystości w Centrum Sportowo - Kulturalnym "Łabędź".

Okres zatrudnienia:
03.06 - 26.06.2024 r.

Miejsce pracy:
Centrum Sportowo - Kulturalne "Łabędź"
ul. Partyzantów 25
44-113 Gliwice

Praca odbywać się będzie od poniedziałku do piątku, w systemie dwuzmianowym:

I zmiana od godziny 6:30 do 14:30;
II zmiana od godziny 14:30 do 21:00.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie czystości w części sportowej oraz kulturalnej obiektu.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Wynagrodzenie:
27,70 zł brutto / godzinę
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)