mdm NT Sp. z o.o.

Operator linii produkcyjnej

  • Bażanowice, śląskie pow. cieszyński

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma mdm® NT jest wiodącym producentem akcesoriów wykorzystywanych do budowy dachów oraz wysokiej jakości wyrobów paroizolacyjnych i membran, znajdujących zastosowanie w budownictwie. Ponadto spółka rozwija produkcję wysokoparoprzepuszczalnych membran wytwarzanych na bazie termoplastycznych poliuretanów (TPU), przeznaczonych do produkcji zaawansowanych laminatów technicznych i tekstylnych. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku -Białej działa od 1995 r. na rynku i jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych oraz nowoczesnych filmów, laminatów i włóknin, które są wykorzystywane w różnych branżach. Końcem 2022 roku rozpoczęliśmy również produkcję w zakresie zintegrowanych dachów solarnych - MyRoof. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne w Bielsku-Białej, Bażanowicach, Wojciechowie oraz Wiślicy. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w branży nowych technologii, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • obsługa nowoczesnych maszyn linii produkcyjnej
  • nadzór i bieżąca kontrola podstawowych parametrów jakościowych produktu
  • raportowanie zrealizowanej produkcji
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • znajomość obsługi komputera
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej
  • chęć rozwoju i motywacja do pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • ubezpieczenie na życie WARTA
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • karta Medicover Sport
  • możliwość zdobycia nagród w ramach Programu Poleceń Pracowniczych oraz Fabryki Pomysłów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość zdobycia uprawnień
  • możliwość rozwoju – rekrutacje wewnętrzne w ramach organizacji
  • Administratorem danych osobowych jest MDM NT Sp. z o.o. 43-346 Bielsko-Biała Bestwińska 143, NIP: 5482614481. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MDM NT Sp. z o.o. 43-346 Bielsko-Biała Bestwińska 143, NIP: 5482614481 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)