Główny księgowy/główna księgowa (o)

  • Ciężkowice, małopolskie pow. tarnowski

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe,wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Specjalista do spraw rachunkowości,Główny księgowy,Technik ekonomista*
  • Uprawnienia: Certyfikat księgowego
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe (ekonomia, rachunkowość, finanse) oraz min. 2 lata stażu pracy na stanowisku główny księgowy, a ponadto:
    -ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów, rozliczeń podatkowych
    -znajomości przepisów podatkowych dotyczących CIT, VAT, oraz ustawy o rachunkowości,
    -samodzielność w podejmowanych działaniach, odpowiedzialność
    -umiejętność organizacji pracy , dokładność oraz sumienność
    -znajomość programów MS OFFICE, w szczególności Excel.

    -prowadzenie pełnej księgowości Spółdzielni zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
    -sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat , rachunek przepływów pieniężnych , zestawienie zmian w kapitale własnym)
    -przygotowanie sprawozdania rocznego , sporządzanie sprawozdawczości GUS, analizy miesięczne
    -przygotowanie i przekazywanie deklaracji podatkowych, w tym w zakresie podatków dochodowych , CIT, podatku od nieruchomości
    -przygotowanie dokumentów do audytów i kontroli skarbowych,
    -kontrola merytoryczna dokumentów i zapewnienie kompletności i poprawności księgowań
    planowanie i nadzorowanie płatności(przelewy) wobec instytucji finansowych, dostawców i firm usługowych,
    -nadzór nad księgowaniem faktur krajowych, wyciągów bankowych, dokumentów magazynowych, list płac i delegacji
    -kontrola rozrachunków
    -prowadzenie ewidencji środków trwałych
    -księgowanie dokumentów.
    Praca w Ciężkowicach w godz.: 07:00-15:00 lub 8:00-16:00 (do uzgodnienia).
    Wynagrodzenie: 5000 zł brutto i do uzgodnienia (w zależności od doświadczenia).
    Kontakt: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ciężkowicach, ul. Tysiąclecia 10, 33-190 Ciężkowice, wcześniejszy kontakt tel. Pan Janusz Pasławski - Prezes GS, tel.: 787608086.
    CV wysłać mailem: gsciezkowiceprezes@onet.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)