Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 29.05.2024

Informatyk Zespół ds. administracyjnych

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach
  • Katowice, śląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Zadania realizowane są w siedzibie Inspektoratu - praca wykonywana na stanowisku pracy i na terenie budynków Inspektoratu, kontakt z klientami zewnętrznymi.

Praca w inspektoracie w systemie codziennym od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30- 15:30. Praca przy monitorze ekranowym, nie występują szkodliwe i niebezpieczne warunki pracy, narzędzia pracy - komputer, drukarka, faks, kserokopiarka. Stanowisko pracy na pierwszej kondygnacji w budynku trzykondygnacyjnym bez windy, bez podjazdu. Praca jest świadczona w budynkach WIW nie przystosowanych do poruszania się osób niepełnosprawnych- bariery architektoniczne.

  • pomoc użytkownikom sieci lokalnej w zakresie usuwania błędów pojawiających się w trakcie użytkowania oprogramowania na stanowiskach pracy,
  • diagnozowanie usterek, serwisowanie i naprawa komputerów oraz urządzeń peryferyjnych będących własnością Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Katowicach,
  • przygotowywanie, wdrażanie, zestawianie i konfigurowanie sprzętu komputerowego na poszczególnych stanowiskach pracy,
  • bieżący nadzór nad wskazanymi przez pracodawcę aplikacjami używanymi w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w Katowicach oraz nadzór nad sprzętem komputerowym,
  • aktualizowanie systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego na stacjach roboczych i komputerach przenośnych,

Wymagania

  • wykształcenie: średnie lub średnie branżowe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • posługiwanie się językami baz danych w tym MySQL,
  • stosowanie powszechnie używanych języków programowania w szczególności PHP5, HTML,
  • projektowanie baz danych i administrowanie nimi,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • umiejętność zarządzania informacją,
  • umiejętność współpracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów ,
  • umiejętność podejmowanie decyzji i odpowiedzialność,
  • rzetelność i terminowość,
  • zorientowanie na osiąganie celów

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Pożyczki mieszkaniowe,
  • Pożyczki remontowe,
  • Pożyczki budowlane,
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tj. 13 pensja,
  • Dodatek za wysługę lat od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
  • Możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia grupowego, a także Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • Dofinansowanie do zakupu okularów

Visa