Pracownik działu kadr

  • Gdańsk, pomorskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, znajomość MS Office (Word, Excel), dokładność, rzetelność, otwartość na potrzeby klienta, chęć uczenia się i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane ukończone kursy kadrowe oraz staż w dziale HR/ finansach/ administracji i orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 050 PLN
  • Opis wynagrodzenia: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy, 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka, pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz), dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport oraz posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach, program poleceń pracowniczych (polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)