Starszy inspektor technicznego utrzymania nieruchomości

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),średnie branżowe
  • Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW BRANŻOWYCH,UPRAWNIENIA BUDOWLANE,PAKIET MS OFFICE,ZNAJOMOŚĆ KOSZTORYSOWANIA,DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU,UMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM,OBSŁUGA KOMPUTERA,ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PRAWA BUDOWLANEGO,UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
  • Inne wymagania: Wymagane są UPRAWNIENIA budowlane branży sanitarnej w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych z ograniczeniami lub bez ograniczeń oraz przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 341,1 do 7 443,9 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od stażu pracy)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)