• Gierzwałd, warmińsko-mazurskie pow. ostródzki

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania:
    Posiadanie kwalifikacji zgodnych z art. 116 oraz art. 156 ustwy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej ( dz. U. z 2023 r. poz.901 z późn. zm.).
    zgodnie z art. 116 ust. 1. pracownikiem socjalnym może być osoba, która spełnia co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków:
    1. posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych,
    2. ukonczyła studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej,
    3. do dnia 31.12.2013r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowujacej do zawodu pracownika socjalnego na jdnym z kierunków:
    - pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjalogia, nauki o rodzinie,
    4. ukończyła studia podyplomowe z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizujacej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej, po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z kierunków, o których mowa w pkt 3.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Ogłoszenie o naborze na stronie:
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)