Kierowca c+e

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Kalisz, wielkopolskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C,Prawo jazdy kat. C + E
  • Inne wymagania: [Inne] : Kultura osobista, gotowosć uczenia się nowych rzeczy. Wymiar czasu pracy- inny. Praca odbywa sie w godzinach od 06:00 do 21:00, zgodnie z dopuszczalnym dziennm czasem pracy kierowcy. Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 750 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wymiar czasu pracy- inny. Praca odbywa sie w godzinach od 06:00 do 21:00, zgodnie z dopuszczalnym dziennym czasem pracy kierowcy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)