Magazynier

Makropol Sp.z.o.o.
  • Kołbaskowo, zachodniopomorskie pow. policki

Magazynier

Umowa o pracę

Agencja Pracy Tymczasowej Makropol Sp. z o.o. - nr wpisu 5447 dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Warzymice k.Szczecina

Zakres obowiązków:
- Lokacja towarów na regałach
- Kompletacja zamówień
- Przygotowywanie towarów do wysyłki
- Zapewnienie płynnej logistyki i składowania towarów
- Dbanie o czystość i porządek w magazynie

Nasze oczekiwania:
- Uprawienia UDT do obsługi wózka widłowego
- Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w pracy magazynowej
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej
- Chęć do pracy
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( pierwsza umowa na okres próbny)
- Pracę w systemie II zmianowym ( 7:30-16:00; 10:30-19:00)
- Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
- Miłą atmosferę i prace w zgranym zespole

Zapraszamy do aplikowania!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)