Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.05.2024

Referent w Trzecim Dziale Czynności Analitycznych i Sprawdzających w Urzędzie Skarbowym w Białej Pod

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
  • Biała Podlaska, lubelskie pow. Biała Podlaska

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca administracyjno – biurowa z przewagą wysiłku umysłowego, wymagająca bezpośredniej i telefonicznej obsługi klientów zewnętrznych. Praca wymaga sprawności obu rąk. Stanowisko pracy zlokalizowane w pokojach biurowych. Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy z oprogramowaniem. Większość czynności jest wykonywana w pozycji siedzącej. Obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę. Czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej.

Miejsce i otoczenie organizacyjno- techniczne stanowiska pracy:

Siedziba Urzędu Skarbowego w Białej Podlaskiej znajduje się przy ul. Prostej 19 i jest budynkiem posiadającym podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz drzwi odpowiedniej szerokości. Brak jest specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym. Stanowisko pracy zlokalizowane jest na drugim piętrze budynku. Budynek nie posiada windy.

  • Dokonuje czynności sprawdzających w zakresie podatku VAT w celu sprawdzenia prawidłowości realizacji obowiązków podatkowych.
  • Bada zasadność zwrotu podatku VAT w tym dokonuje czynności sprawdzających w celu ustalenia zasadności żądania zwrotu podatku VAT.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustaw: Ordynacja Podatkowa: Dział I, Dział II , Dział III (rozdz. 1,2,4-10 oraz 13-15) Dział IV (rozdz. 1-11), Dział V, Dział VII oraz ustawy o podatku od towarów i usług Działy I, IV, VI.
  • komunikatywność,
  • umiejętności analityczne,
  • odpowiedzialność, skrupulatność,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • obsługa komputera,
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Benefity płacowe - dodatek za wysługę lat od 5 do 20 % wynagrodzenia zasadniczego, dodatkowe wynagrodzenie roczne(„13tka”), nagrody jubileuszowe,
  • Pakiet socjalny - dofinansowanie do kosztów udziału w wydarzeniach sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych, wypoczynku, zakupu okularów korekcyjnych, niskoprocentowe pożyczki na cele mieszkaniowe, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach, możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego oraz pakietów medycznych.