Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 27.05.2024

Inspektor Oddział w Końskich

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Kielcach
  • Końskie, świętokrzyskie pow. konecki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca biurowo-terenowa wymagająca kocentracji, wykonywana przy użyciu sprzętu komputerowego. Praca w terenie wiąże się z częstymi wyjazdami w celu przeprowadzania kontroli. Częste kontakty z klientem, wysiłek fizyczny, praca w stresie, zagrożenie korupcją. Pomieszczenia biurowe znajdują się na II piętrze w budynku bez windy. Pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Kontrola w zakresie występowania agrofagów kwarantannowych dla UE, agrofagów tymczasowo kwalifikujących się jako agrofagi kwarantannowe dla UE, agrofagów nie kwarantannowych dotychczas niewystępujących na terytorium RP, regulowanych agrofagów nie kwarantannowych dla UE i innych agrofagów
  • Pobieranie prób roślin, produktów roślinnych i przedmiotów.
  • Kontrola spełniania ustawowych obowiążków przez podmioty wpisane do urzędowego rejestru podmiotów profesjonalnych.
  • Kontrola podmiotów upoważnionych do wydawania paszportów roślin i znakowania drewnianego materiału opakowaniowego.
  • Kontrola obrotu i przemieszczania roślin, produktów roślinnych i przedmiotów szczególnie podatnych na porażenie przez agrofagi.
  • Wprowadzanie danych, uzyskanych w trakcie prowadzonych kontroli do Zintegrowanego Systemu Informatycznego.
  • Kontrola wykonywania obowiązków zawartych w decyzjach administracyjnych dotyczących zwalczania określonych agrofagów.
  • Opracowywanie i składanie informacji z wykonywania powierzonych zadań.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo jazdy kat.B (czynne użytkowanie).
  • Znajomość zagadnień z zakresu ochrony roślin i nasiennictwa.
  • Znajomość przepisów Ustawy o służbie cywilnej oraz Kodeksu postępowania administracyjnego.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność, dokładność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Visa