Praca nad morzem dla studentów/ uczniów

Dominik
  • Mielno, zachodniopomorskie pow. koszaliński

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Poszukujemy 2 OSÓB DO POMOCY W KUCHNI

Praca na okres sezonu od 1 czerwca do końca sierpnia 31

Zakres obowiązków i wymagania:

wydawanie posiłków według zamówień. - nalewanie zup, gotowanie ziemniaków ryżu, makaronu, grillowanie mięs i ryb itp. , wydawanie gotowych posiłków, nakładanie surówek, smażenie naleśników, smażenie ryb i mięs , obsługa frytkownicy, dbanie o czystość na stanowisku pracy, układanie towaru
Nasze oczekiwania:
-umiejętność gotowania
-chęci do pracy
-uczciwość
-dyspozycyjność
-dbałość o stanowisko pracy
-mile widziane doświadczenie, choć niekoniecznie

-aktualna książeczka (sanepid)

-gotowość i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy

Oferujemy

-Miłą i spokojną pracę w niewielkim lokalu,

-Premie za dobrze wykonywaną pracę.

-Gotowość i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

-Nocleg i wyżywienie jest w cenie

-Umowę zlecenie

Martwisz się, że nie masz doświadczenia? Dla nas to żaden problem. Jedyne czego wymagamy to chęci do pracy, uśmiechu i pozytywnego nastawienia oraz książeczki sanepidowskiej lub chęci jej wyrobienia :).
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie
W wiadomości proszę napisać stanowisko pracy.
Zapraszamy
W cv proszę o umieszczenie klauzuli

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)