Customer Service Specialist.

CorsonHR
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Nr licencji: 7933

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy produkcyjnej, której jeden z oddziałów znajduje się w Bydgoszczy, poszukujemy Customer Service Specialist.

Jeśli komunikatywnie posługujesz się j. angielskim, masz doświadczenie w obsłudze Klienta i doradztwie, szukasz stabilnego zatrudnienia - APLIKUJ!

Na tym stanowisku NIE będziesz sprzedawać.

Zakres obowiązków:
-Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami - nie jest to sprzedaż
-Bieżąca obsługa stałych klientów firmy
-Współpraca z Centralą firmy w Holandii (produkcja) w języku angielskim
-Służbowe wyjazdy szkoleniowe do Centrali firmy w Holandii (2-3 razy w roku)
-Konsultacje i doradztwo w zakresie specyfikacji półproduktów dekoracyjnych
-Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zamówienia
-Analiza potrzeb Klientów i oferowanie dopasowanych rozwiązań
-Praca w systemie ERP

Poszukiwane kompetencje:
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
-Doświadczenie w dziale obsługi klienta, eksporcie, imporcie itp.
-Wykształcenie wyższe, mile widziane marketing i zarządzanie lub inne pokrewne
-Umiejętność dobrej współpracy w zespole, łatwość budowania kontaktów
-Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
-Szczegółowość, dokładność, samodzielność
-Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

-Umowę o pracę na pełen etat
-Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
-Przyjazną i wspierającą atmosferę w pracy
-Zatrudnienie w polskim biurze handlowym, holenderskiej firmy
-Szkolenie produktowe, również w centrali w Holandii
-Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
-Opiekę rekrutera CorsonHR na każdym etapie aplikacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)