Konsultant ds. telesprzedaży.

CAUSA FINITA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Rzeszów, podkarpackie

Przedstawiciel handlowy

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Stanowisko: Konsultant ds. telesprzedaży.
specjalista (Mid/Regular), młodszy specjalista (Junior)

Praca od zaraz.
Pełny etat.
Praca stacjonarna/ hybrydowa.
Szukamy wielu kandydatów.

Twój zakres obowiązków:

- Telefoniczna sprzedaż klientom firmowym rozwiązań pakietowych-prawniczych.
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Dostrzeganie i reagowanie na potrzeby klientów.
- Aktualizowanie bazy klientów.
- Umawianie spotkań dla działu sprzedaży terenowej.

Nasze wymagania:

- Komunikatywność.
- Nastawienie na osiąganie celów.
- Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętność budowania
pozytywnych relacji.
- Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem.

Mile widziani studenci, z doświadczeniem w sprzedaży

To oferujemy:

- Możliwość wdrażania na rynek nowego rewolucyjnego produktu, który
ułatwi życie przedsiębiorcom.
- Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + prowizja za uzyskane wyniki
sprzedażowe
- Jasny i bardzo przejrzysty system finansowy pozwalający na bardzo
wysokie zarobki.
- Ciekawą lokalizację biura w prestiżowej kancelarii prawniczej.

o nas:
CAUSA FINITA SPÓŁKA AKCYJNA - na rynku od 2016r. Jest operator Cyfrowej platforma do podpisywania i egzekwowania umów z kontrahentami .

Media o nas:
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)