WhitePress

PHP Developer

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 13 000-20 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Programista

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

WhitePress® to ludzie, którzy działają z misją i pasją w digital marketingu. Wspólnie tworzymy i rozwijamy platformę, która opiera się na obszarach takich jak: publikacja artykułów, influencer marketing, copywriting i infografiki, efektywna promocja treści, analityka i raportowanie.

Nasze usługi skierowane są do "świadomych" klientów oraz do agencji interaktywnych, agencji SEO, domów mediowych i firm działających w branży e-PR. Współpracę zarówno z Pracownikami jak i Klientami realizujemy w oparciu o szacunek i jasne zasady.

Główna siedziba WhitePress® znajduje się w Bielsku-Białej i to tutaj zaczynaliśmy jako start-up. Obecnie stawiamy na rozwój naszych Pracowników, aby móc rozwijać również nasz produkt. Dzięki temu po 10 latach nasz zespół tworzy prawie 200 zaufanych osób na całym świecie. Dołącz do nas!

Szukamy osoby, która ma doświadczenie w projektowaniu systemów internetowych. Wdrażamy nowe, przełomowe rozwiązania w Polsce i w Europie i chcemy się rozwijać jeszcze szybciej. Dajemy duże możliwości rozwoju oraz pracę w mega fajnym składzie.

Powiększamy swój zespół, dlatego jeżeli czujesz flow do programowania, zapraszamy do WhitePress. Nie zwlekaj!

Zakres obowiązków

  • współtworzenie zaawansowanej aplikacji internetowej, zarówno backend, jak i frontend,
  • udział w planowaniu architektury systemu,
  • analiza problemów i projektowanie rozwiązań, testowanie,
  • praca w zgranym, kilkuosobowym zespole developerskim,
  • rozwój wewnętrznych produktów firmowych, jak i integracja poprzez API z różnymi, zewnętrznymi platformami.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych,

  • bardzo dobra znajomość PHP7+, OOP, MVC, PSR,

  • bardzo dobra znajomość MySQL, optymalizacji struktur danych,

  • dobra znajomość HTML5, CSS3 i JS,

  • znajomość Symfony 4 lub nowszej,

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT (Gitlab),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,

  • zdolności analityczne,

  • zaangażowanie, sumienność, dokładność i odpowiedzialność.

  • znajomość REST API,

  • podstawowa wiedza o działaniu serwerów http.

Oferujemy

  • wynagrodzenie w przedziale 13-20 tys zł netto na B2B, w zależności od doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie, możliwość współpracy również na UoP,
  • możliwa częściowa praca zdalna,
  • ubezpieczenie grupowe, multisport, świeże owoce, codzienne śniadania,
  • udział w wielu szkoleniach i kursach branżowych,
  • wpływ na podnoszenie jakości wytwarzanego oprogramowania oraz usprawnianie procesu produkcyjnego,
  • udział w projekcie o zasięgu międzynarodowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Legionów 26-28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)