BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.

Kierowca - pracownik ogólnobudowlany

  • Rzeszów, podkarpackie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w kraju oraz na rynkach: niemieckim, holenderskim, słowackim i czeskim. Od 32 lat zajmujemy się działalnością budowlaną i deweloperską na rynku polskim i europejskim.

Firma poszukuje osoby na stanowisko Kierowca -pracownik ogólnobudowlany.

Miejsce pracy: Rzeszów-Legnica

Zakres obowiązków

  • Dowóz pracowników i transport sprzętu budowlanego na trasie Rzeszów -Legnica,
  • Bieżące zaopatrzenie budowy w materiały budowlane,
  • Rozładunek i załadunek materiałów,
  • Wsparcie ekipy budowlanej przy pracach ogólnobudowlanych,
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadańm
  • Znajomość materiałów budowlanych,
  • Praca na budowie w charakterze pomocnik, pracownik budowlany lub w przypadku posiadanych uprawnień praca na maszynach typu ładowarki teleskopowe w Legnicy lub Niemczech

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Fundusz socjalny i inne benefity,
  • Odzież ochronną.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o., 35-105 Rzeszów Przemysłowa 23, NIP: 8130336234.
    Informujemy, że aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym wystarczy, że podasz dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie), które będziemy mogli przetwarzać na podstawie przepisów prawa.
    Możesz podać także inne dane (np. zainteresowania, Twój wizerunek), ale wówczas musisz wyrazić zgodę na ich przetwarzanie przez nas. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
    Przed przesłaniem do nas swojej aplikacji (CV) zapoznaj się z Klauzulą informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie: 35-105 Rzeszów Przemysłowa 23, NIP: 8130336234 moich danych osobowych, które zostały zawarte w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (cv, list motywacyjny), a obejmujących:- dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (np. imię i nazwisko, dane kontaktowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), których podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji oraz,- inne dane niż wskazane w Kodeksie pracy (np. wizerunek, zainteresowania, stan rodzinny), których podanie jest dobrowolne i nie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres rodo@pbbesta.pl.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)