Pracownik punktu obsługi Pacjenta.

  • Rybnik, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa Pacjentów
  • Dbanie o wizerunek Ośrodka
  • Współpraca z Zespołem psychoterapeutów
  • Rejestrowanie Pacjentów oraz potwierdzanie wizyt
  • Pomoc w organizacji pracy Ośrodka
  • Przygotowywanie i kontrolowanie dokumentacji medycznej
  • Rozliczanie wizyt

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z Pacjentem
  • Miła aparycja oraz pogodne usposobienie
  • Umiejętność samodzielnej pracy i pracy w zespole
  • Łatwość znoszenia monotonii
  • Lubienie spokojnego trybu pracy i przewidywalności

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • W miłej, przyjaznej atmosferze, w długiej perspektywie czasowej.
  • Spokój,
  • Stabilność,
  • Przewidywalność,
  • Bezpieczne warunki pracy.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego Zespołu, zachęcamy do składania aplikacji.

  • Administratorem danych osobowych jest opoka. Ośrodek psychoterapii. 44-200 Rybnik Plac Wolności 21, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez opoka. Ośrodek psychoterapii. 44-200 Rybnik Plac Wolności 21, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)