Pomoc opiekuna w żłobku, asystent nauczyciela, pozostali opiekunowie dziecięcy

  • Tychy, śląskie

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, cierpliwość, empatia, bardzo dobre zorganizowanie pracy (z uwagi na zajmowanie się kwestiami dotyczącymi wyżywienia dzieci), kultura osobista, doświadczenie nie jest wymagane, b. dobre zorganizowanie pracy, sumienne wykonywanie obowiązków, czystość i schludność osobista, brak nałogów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)