Exact Systems Sp. z o.o.

Kontroler jakości

  • Umowa zlecenie
    13-13 € brutto / godz.
  • Niemcy zagranica

Kontroler

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera jakości. Praca na terenie zakładów związanych z branżą samochodową.

Prowadzimy rekrutację w kilku lokalizacjach na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków

  • wizualna kontrola jakości części oraz podzespołów samochodowych.

Wymagania

  • dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód - mile widziane.

Oferujemy

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie (pełne składki do ZUS),

  • stawka godzinowa w zależności od wybranej lokalizacji: 13-13,50€ brutto/h,

  • dodatek za godziny nocne +25%,

  • +1,51€ brutto/h dodatku dla osób komunikujących się w języku niemieckim na poziomie co najmniej b1,

  • zwrot kosztów dojazdu 0,21€/km zarówno za drogę z Polski do Niemiec, jak i na miejscu, między zakwaterowaniem, a zakładem lub zorganizowany i opłacony przejazd busem GTV,

  • możliwość nawiązania współpracy na zasadach b2b,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego – zapewniamy pełne przeszkolenie,

  • wsparcie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora/Team Leadera,

  • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • ubezpieczenie NNW,

  • rekrutacja odbywa się w 100% zdalnie.

  • Administratorem danych osobowych jest Exact Systems Sp. z o.o. 42-200 Częstochowa ul. Ferdynanda Focha 53/5, NIP: 5272849887. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)