G7PRO sp. zo.o.

Specjalista ds. handlowych i e-commerce

  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. e-commerce

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Firma zajmująca się projektowaniem, montażem, nadzorami, analizami, pomiarami instalacji  w tym wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania,  kotłowni, pomp ciepła, przyłączy technicznych oraz wykonywaniem audytów i charakterystyk energetycznych . W skład grupy G7PRO  wchodzi sklep internetowy marketinstalacji.pl oferujący urządzenia i materiały eksploatacyjne z szeroko rozumianej branży hvac.

Specjalista ds.handlowych i e-commerce
Kraków

Zakres obowiązków

  • prowadzenie i obsługa sklepu internetowego
  • prowadzenie kampanii promocyjnych
  • nadzór nad stanami magazynowymi, zamawianie towaru
  • prowadzenia bloga firmowego i kont social mediów
  • prowadzenie sklepu na Allegro i innych marketplace-ów
  • kontakt i pozyskiwanie klientów b2b
  • ofertowanie
  • zamówienia towaru, wysyłka

Wymagania

  • doświadczenie w branży handlowej- bardzo mile widziana znajomość branży ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji
  • wymagana znajomość WooCommerce / Wordpressa,ustawień i obsługi Allegro, Baselinkera
  • bardzo mile widziana i dodatkowe atuty to znajomość php, html i css, tworzenia grafik w psd. i/lub ai. lub filmów
  • mile widziany płynny język angielski

Oferujemy

  • stały lub elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie -podstawa+ atrakcyjny system premiowy
  • częste szkolenia i certyfikaty,możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • przyjazna atmosfera pracy
  • Administratorem danych osobowych jest G7PRO sp. zo.o. 31-586 Kraków Galicyjska 3D/4, NIP: 6793104653. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez G7PRO sp. zo.o. 31-586 Kraków Galicyjska 3D/4, NIP: 6793104653 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)