Pomoc kuchenna k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pomoc kuchenna

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Pielęgniarstwo
  • Zawody: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe; co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Mile widziana "Książeczka Sanepidu".

    Wymiar czasu pracy: 2/2 (dwa dni w pracy i dwa dni wolne) w godzinach: 6:30-18:30. Wynagrodzenie w wysokości: ok. 5400 zł brutto. W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza + premia regulaminowa + dodatek stażowy. Ponadto: trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe.

    [Zgłoszenia: tel. 261 854 266 w godz.: 7:30-15:30; e-mail: dewwarszawa@ron.mil.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w wysokości: ok. 5400 zł brutto. W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza + premia regulaminowa + dodatek stażowy. Ponadto: trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)