Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.05.2024

Inspektor ds. prezydialnych

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej
  • Ostrów Mazowiecka, mazowieckie pow. ostrowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Warunki dotyczące pracy na stanowisku i sposobu wykonywania

- praca z wykorzystaniem urządzeń elektrycznych : komputer, drukarka, fax, niszczarka, kserokopiarka

- praca biurowa, jednozmianowa

Miejsce i otoczenie organizacyjno-teczniczne stanowiska pracy

- oświetlenie naturalne

- praca przy monitorze ekranowym

- pomieszczenie biurowe na piętrze budynku

  • Zajmuje się ewidencją przepisów prawnych wpływających do jednostki oraz ich dystrybucją
  • Aktualizuje na bieżąco akty prawne jednostki oraz zapoznaje z przepisami policjantów i pracowników Policji
  • Sporządza przepisy wydawane na poziomie KPP w oparciu o już istniejące (decyzje) oraz przeprowadza ich dystrybucję
  • Sporządza wykazy i rozlicza korespondencję wysyłaną za pośrednictwem Poczty Polskiej - eNadawca
  • Prowadzi ewidencję pieczęci i stempli KPP Ostrów Mazowiecka
  • Prowadzi rejestry teczek, dokumentów, dzienników i książek ewidencyjnych
  • Ewidencjonuje i wydaje wpływające do KPP Ostrów Mazowiecka pakiety dowodów osobistych

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego w administracji
  • w urzędach państwowych nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944r. do 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

Do kwoty brutto wynagrodzenia zasadniczego przysługuje dodatek z tytułu wysługi lat pracy