Ready Steady Go Sp. z o.o.

Produkcja suchej karmy dla zwierząt

  • Holandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Ready Steady Go to agencja pośrednictwa pracy zajmująca się delegowaniem osób do pracy w Holandii. Szukamy zarówno specjalistów jak i niewykwalifikowanych pracowników w sektorze rolniczym, przemyśle spożywczym, logistyce, produkcji i technologii. Współpracujemy z jedną z  największych agencji pośrednictwa pracy w regionie Zuid-Holland, która od 16 lat gości na międzynarodowym rynku pracy i zatrudnia ponad 1500 pracowników w przeszło 150 firmach.

Miejsce pracy: Dordrecht (Holandia)

Numer referencyjny: jobs.pl

Opis stanowiska:

Produkcja suchej karmy dla ptaków i zwierząt domowych. Do Twoich obowiązków będzie należała praca przy linii, pakowanie paczek, przepakowywanie produktów i zaklejanie kartonów, utrzymanie czystości na hali produkcyjnej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na dłużej (min. 12 miesięcy),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej (paczki do 5kg),
  • wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę - umowa holenderska)
  • gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!)
  • wypłatę tygodniową
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem)
  • dodatki zmianowe
  • brak opłat za dojazd do/z pracy
  • kwaterunek z certyfikatem SNF
  • zwrot kosztów eksterytorialnych
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych
  • opiekę polskich koordynatorów.

Wymagane dokumenty

  • ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • numer SOFI (BSN) (dotyczy tylko osób, które pracowały już w Holandii).

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez READY STEADY GO 02-662 Warszawa ul. Świeradowska 47, NIP: 8992858539 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)