Szef kuchni zamiejscowy ośrodek szkolenia słuzby więziennej w kikitach

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie pow. olsztyński

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe, gastronomiczne
  • Inne wymagania: W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: 1) posiadająca obywatelstwo polskie; 2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; 3) korzystająca z pełni praw publicznych; 4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; 5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; 6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; Szczegółowe informacje na stronie internetowej: sw.gov.pl ( w zakładce rekrutacja-oferty pracy)

    Wykształcenie co najmniej średnie/średnie branżowe, kwalifikacje zawodowe w zawodach, w których programy nauczania obejmowały przygotowanie i wydawanie dań lub ukończone szkolenie dla kucharzy.

    praca w systemie wielozmianowym
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 6300 zł brutto ( ok. 5350 netto)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)