• Chełm, lubelskie pow. Chełm

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: Miejsce pracy: Komenda Miejska Policji w Chełmie, ul. Żwirki i Wigury 20.

    Przyjęcie do służby w Policji następuje w drodze mianowania na podstawie Ustawy z dnia 06 kwietnia 1990 r. o Policji.

    niezbędne:
    - wykształcenie co najmniej średnie,
    - obywatelstwo polskie,
    - nieposzlakowana opinia,
    - nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestepstwo skarbowe,
    - korzystanie z pełni praw publicznych,
    - posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej,
    - dawanie rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

    Szczegółowe informacje o procesie rekrutacji oraz wymaganych dokumentach dostępne sa na stronie internetowej: oraz pod numerem telefonu 47 811 46 55.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 427,9 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy zgodnie z grafikiem służby.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)