Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - ogrodnik - 11/18 etatu

  • Jaworze, śląskie pow. bielski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania: Wymagane:
    1) studia drugiego lub pierwszego stopnia na kierunku (specjalności) zgodnym z nauczanym przedmiotem oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
    2) studia pierwszego stopnia na kierunku, którego zakres określony w standardzie kształcenia dla tego kierunku studiów w grupie treści podstawowych i kierunkowych obejmuje treści nauczanego przedmiotu, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
    3) studia wyższe na kierunku (specjalności) innym niż wymieniony powyżej, a ponadto ukończyła studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny w zakresie nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne.

    Ponadto wymagane:
    1) studia wyższe, studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie resocjalizacji, lub
    2) zakład kształcenia nauczycieli w specjalności resocjalizacja.

    Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 999,33 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego
    + warunki trudne 361,47 zł
    + wysługa lat po 3 latach pracy nauczyciela od 3% do 20%
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)