Praca - Menadżer Sportu

PRO PLUS
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma PRO+ poszukuje osoby na stanowisko: Menadżer Sportu

Miejsce pracy: Warszawa / Sandomierz, możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków:
- Inicjowanie, prowadzenie oraz nadzór nad zajęciami sportowymi i rekreacyjnymi dla różnych grup wiekowych.
- Budowanie i zarządzanie relacjami z partnerami, sponsorami i mediami.
- Organizacja i prowadzenie treningów oraz zawodów sportowych.
- Nadzór nad budżetem, harmonogramem oraz realizacją projektów.
- Pozyskiwanie środków finansowych oraz współpraca z instytucjami publicznymi.
- Obsługa mediów społecznościowych oraz przygotowanie materiałów promocyjnych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe.
- Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sportem lub przy jego organizacji.
- Doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych i pozyskiwaniu klientów.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Umiejętność obsługi programów graficznych i platform społecznościowych.

Oferujemy

- Zatrudnienie na umowę B2B lub umowę o pracę.
- Wynagrodzenie w przedziale 6000 - 7500 zł brutto w zależności od doświadczenia.
- Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy.

Proces rekrutacji:
- Prosimy o przesłanie CV. Mile widziane również przesłanie listu motywacyjnego.
- Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę rekrutacyjną.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)