Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.05.2024

Inspektor wojewódzki ds. kontroli finansowej

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
  • Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

praca biurowa; praca w siedzibie urzędu i poza siedzibą urzędu (wyjazdy na kontrole); praca na II piętrze; praca związana z obsługą klienta; zagrożenie korupcją; praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie; pomieszczenie higieniczno-sanitarne nieprzystosowane dla osób z niepełnosprawnościami; zainstalowana winda; brak oznaczeń dla osób niewidomych; brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym.

  • Prowadzi kontrole finansowe w organach rządowej administracji zespolonej w województwie, jednostkach podległych tym organom lub przez nich nadzorowanych, organach samorządu terytorialnego oraz podmiotach, które otrzymały dotację z części budżetu państwa, której dysponentem jest wojewoda
  • Przeprowadza kontrole zewnętrzne należące do kompetencji wojewody
  • Opracowuje projekty wystąpień pokontrolnych oraz wystąpień pokontrolnych
  • Przygotowuje propozycje do planu kontroli zewnętrznych oraz kontroli pozaplanowych

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • Znajomość ustaw: o finansach publicznych wraz z aktami wykonawczymi, o rachunkowości, o kontroli w administracji rządowej, Kodeks postępowania administracyjnego, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, o opiece nad dziećmi do lat 3
  • Znajomość ustaw: o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie
  • Znajomość zarządzenia w sprawie wytycznych w zakresie przestrzegania zasad służby cywilnej oraz w sprawie zasad etyki korpusu służby cywilnej
  • Umiejętność: obsługi komputera (pakiet MS Office), skutecznej komunikacji, analitycznego myślenia
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe administracyjne lub ekonomiczne
  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze rachunkowości/finansów
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Korzystną ofertę dodatkowej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • Dodatek stażowy
  • Stabilną i ciekawą pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie na etapie wdrażania do pracy