• Święta Katarzyna, dolnośląskie pow. wrocławski

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Pracownik socjalny
  • Inne wymagania: 1) wykształcenie: niezbędne do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodne z art. 116, ust.1 i art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 901 ze zmianami),
    2) staż pracy: brak wymagań.
    3) umiejętność-specjalność: umiejętność zastosowania i interpretacji przepisów prawa z zakresu ustaw,
    1. o pomocy społecznej,
    2. kodeksu postępowania administracyjnego,
    3. o przeciwdziałaniu przemocy,
    4. innych ustaw i rozporządzeń związanych z realizacją zadań pomocy społecznej.
    4) inne - wymagania dodatkowe:
    samodzielność w działaniu oraz wykazywanie własnej inicjatywy, komunikatywność, empatia, zaangażowanie, asertywność, umiejętność zachowania bezstronności w kontakcie z rodziną, prawo jazdy kat. B
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zależnie od stażu
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)