Lamkur

Specjalista ds. sprzedaży

  • Rybarzowice, śląskie pow. bielski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Firma Lamkur jest producentem sprzętu oświetleniowego z ponad 20-letnim doświadczeniem. Produkty nasze są doceniane nie tylko na rynku krajowym ale również zagranicznym. Dokładamy wszelkich starań aby produkowane przez nas wyroby odznaczały się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem. Wraz z wykwalifikowanym personelem dbamy o każdy szczegół w zakresie estetyki i jakości wykonania, sprawując bezpośredni nadzór nad tokiem produkcji.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik biurowy do działu handlowego

obszar działania: kraj i zagranica

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa dotychczasowych klientów
  • podstawowe prace biurowe związane z prowadzeniem rejestrów sprzedaży, zestawień, rozliczeń
  • realizowanie strategii rozwojowej firmy, poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz inicjowanie kontraktów sprzedażowych,
  • wycena przychodzących zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji i finalizowanie sprzedaży,
  • współreprezentacja firmy na spotkaniach handlowych (przy stabilnej sytuacji - możliwe wyjazdy zagraniczne)

Wymagania

  • niezbędna znajomość języka angielskiego biegła w mowie i piśmie
  • dobrze widziana znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność komunikacji handlowej

  • doświadczenie i znajomość zasad z zakresu sprzedaży i handlu

  • dobra obsługa komputera, programów pakietu MS Office

  • wskazana znajomość zasad obsługi programów sprzedaży

  • dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 - 16
  • Administratorem danych osobowych jest:
    P.P.H LAMKUR JÓZEF KUROWSKI BYSTRA 43-360 , UL.OSIEDLOWA 11 547-000-14-42, NIP: 5470001442
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H LAMKUR JÓZEF KUROWSKI BYSTRA 43-360 43-378 Rybarzowice ul. Beskidzka 834, NIP: 5470001442 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)