Lontex Group Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma LONTEX została założona w 1990 roku i od początku swego istnienia działa w branży transportowej. Przełomem w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku serwisu tachografów z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Sukces tego przedsięwzięcia dyktowany wysoką jakością usług oraz renoma zdobywana wśród Klientów, zadecydowały o powstawaniu z roku na rok kolejnych filii – serwisów tachografów.

Zakres obowiązków

  • Rozwój powierzonego rynku
  • Pozyskiwanie nowych klientów (mile widziane własne kontakty);
  • Rozwój sprzedaży u obecnych klientów
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i marketingowych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku;
  • Analiza działań konkurencji na rynku;

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Umiejętność sprzedaży oraz współpracy z klientem;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zorientowanie na osiąganie celów;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Doskonała organizacja pracy;

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w dynamicznym, ambitnym zespole;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia produktowe i możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Owoce w pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest LONTEX Group Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Ul. Ligocka 55, NIP: 6521723017. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LONTEX Group Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Ul. Ligocka 55, NIP: 6521723017 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)