Nauczyciel bibliotekarz (szkoła podstawowa, warszawa-mokotów) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Bibliotekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Bibliotekoznawstwo/Oligofrenopedagogika
  • Zawody: Nauczyciel bibliotekarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (biblitekoznawstwo, oligofrenopedagogika), co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Bardzo dobra znajomość języka polskiego.
    Do wynagrodzenia zasadniczego doliczany dodatek stażowy, dodatek motywacyjny, dodatek za warunki trudne.

    Wynagrodzenie zależne od posiadanego stopnia awansu zawodowego. W sumie wynagrodzenie nie niższe niż najniższa krajowa.
    Obowiązki:
    - ewidencjonowanie i wypożyczanie księgozbioru za pomocą modułu e-biblio (Librus),
    - zamawianie dotacyjnych podręczników i pomocy naukowych oraz rozliczanie przyznanej dotacji,
    - organizowanie lekcji bibliotecznych,
    - doraźne zastępstwa.

    [Zgłoszenia: tel. 22 277 18 21; e-mail: sekretariat.sps111@eduwarszawa.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy, dodatek motywacyjny, dodatek za warunki trudne

  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)