Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik

Restauracja Dworek Mikołaj zatrudni KUCHARZA/KUCHARKE z doświadczeniem

  • Wadowice, małopolskie pow. wadowicki

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteś doświadczonym kucharzem?

Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz pracować w restauracji z tradycjami, w zabytkowym dworze ?

Ta oferta pracy jest dla Ciebie !

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań - otwartość na trendy kulinarne
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • dbałość o wygląd dań i wydawkę
  • organizacja pracy dla zespołu

Wymagania

  • posiada doświadczenie w branży gastronomicznej;
  • jest gotowy do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta;
  • jest kreatywny, z pasją i zapałem do gotowania;
  • jest osobą samodzielną, wykazującą inicjatywę;
  • lubi ludzi i potrafi pracować w zespole;
  • posiada aktualną książeczkę sanepidowską

Oferujemy

  • przejrzyste zasady wynagradzania, oparte o kompetencje i doświadczenie;
  • elastyczny grafik pracy, możliwe nadgodziny;
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego;
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, opartą na współpracy i zrozumieniu;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Czekamy na Twoje CV do 20 maja

  • Administratorem danych osobowych jest RESTAURACJA "DWOREK MIKOŁAJ" KATARZYNA PAŚNIK 34-100 Wadowice ul. Błonie 1, NIP: 5512053172. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgodnie z Ustawą z dn. 20.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych rekrutacji w Restauracji Dworek Mikołaj”.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)