SalesHR

Customer Service with German (new Client)

  • Kraków, małopolskie
  • 9 200-9 700 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jedna z międzynarodowych korporacji która otwiera dział obsługi klienta dla klienta ze Szwajcarii.

Szukamy 15 osób na stanowisko

Kraków

Zakres obowiązków

  • obsługa przychodzących : maili, wiadomości na czacie, telefonów - ze strony klientów z językiem niemieckim
  • odpowiadanie na zapytania : głównie dotyczących płatności, aktywacji, faktur, przesyłek
  • przekazywanie bardziej skomplikowanych zapytań (np. związanych z pomocą techniczną) do innych działów
  • raportowanie swojej pracy w systemie do obsługi zapytań ze strony klientów

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego : poziom C1/C2 , nie wymagamy znajomości j. angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego, minimum 2 lata, najlepiej w strukturach SSC/BPO
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, werbalne, otwartość na zgłaszane potrzeby klientów, uśmiech
  • gotowość do bardzo racjonalnej pracy zmianowej stacjonarnej (wyjaśniamy na rozmowie) w samym centrum Krakowa z dogodnym dojazdem (tramwaj/autobus/pociąg)

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe dla osób z doświadczeniem : 9.200 - 9.700 PLN, umowa o pracę na czas nieokreślony po dwóch tygodniach wdrożenia
  • dodatkowe, comiesięczne premie bardzo realne do zdobycia (kilkaset PLN)
  • pakiet benefitów korporacyjnych : opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa
  • dla osób spoza Krakowa - pomoc w relokacji jednorazowo (w PLN, umożliwiająca np. wynajęcie mieszkania na 1 miesiąc)
  • bardzo ciekawy charakter pracy w nowo tworzonym zespole multikulturowym
  • imprezy integracyjne oraz firmowe
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)