MPP Cyfrowa Foto

Specjalista ds. sprzedaży

  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

W MPP | Cyfrowa Foto zapraszamy Cię w niezwykłą podróż do świata, gdzie druk cyfrowy, fotografia i introligatorstwo stają się dziełem sztuki! Jeśli chcesz wziąć udział w tej fascynującej przygodzie, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję!

Nasza marka nPhoto poszukuje doświadczonego specjalisty ds. sprzedaży, który umiejętnie połączy zdolności handlowe z pasją do fotografii.

Jeżeli jesteś gotowy na to ekscytujące wyzwanie i spełniasz nasze oczekiwania, dołącz do naszego zespołu, gdzie wspólnie kreujemy niezapomniane doświadczenia dla klientów na całym świecie!

Zakres obowiązków

  • tworzenie portfela partnerów biznesowych z Polski dla marki nPhoto;
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami - fotografami;
  • wykorzystywanie telefonu i internetu jako głównych narzędzi pracy;
  • osiąganie celów jakościowych i ilościowych;
  • uczestnictwo w targach ogólnopolskich;
  • prezentacja firmy na warsztatach i spotkaniach dla fotografów;
  • praca w kilkuosobowym zespole handlowym.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako handlowiec;
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami;
  • wyczucie biznesowe oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • umiejętność pracy na celach;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy;
  • przejrzysty zakres obowiązków;
  • udział w ambitnych projektach;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Multisport);
  • pracę w nowoczesnym biurze w Zaczerniu k. Rzeszowa.
    Dowiedz się więcej o pracodawcy
    • Administratorem danych osobowych jest MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Dodana
    Wygasa (za 17 dni temu)