Biuro Rachunkowe Saldo.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Specjalista ds. księgowości

  • Hażlach, śląskie pow. cieszyński

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Witaj!

Jesteśmy Biuro Rachunkowe Saldo.pl, Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i księgowości. Nasza historia zaczyna się od pasji i głębokiej wiedzy, którą potwierdza licencja Ministerstwa Finansów, przyznana naszemu właścicielowi. To ona jest fundamentem, na którym budujemy naszą reputację jako ekspertów w dziedzinie usług księgowych. Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które obejmują zarówno sprawy rachunkowe, podatkowe, płacowe, kadrowe, jak i te związane z ZUS-em dla spółek. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać firmy polskie i zagraniczne, zarówno te działające na naszym rodzimym gruncie, jak i te, które rozwinęły swoje skrzydła poza granicami kraju. Nieustannie podnosimy jakość naszych usług, bo wiemy, że w świecie biznesu nie ma miejsca na stagnację. Regularne szkolenia i aktualizowanie wiedzy o zmianach w prawie podatkowym to dla nas standard.

W związku z licznymi zapytaniami o usługę księgową w naszym biurze rozpoczynamy rekrutację na stanowisko księgowego/ej. Poszukujemy osoby chcącej zdobywać wiedzę i doświadczenie w księgowości, pracując dla klientów z różnorodnych branż gospodarki, w przyjaznym zespole księgowych.

Zapraszamy do współpracy!

Zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie księgi handlowej,
  • sporządzanie JPK_VAT oraz deklaracji podatkowych CIT, innych,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • kontakt i współpraca z ZUS, US, GUS, NBP
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca/roku
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych
  • kontaktowanie się z klientami biura

Wymagania

  • doświadczenia na stanowisku Księgowej/Księgowego
  • dobra znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych
  • umiejętność pracy w zespole księgowych,
  • preferowana znajomość oprogramowania Symfonia,
  • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i doświadczenia z zakresu księgowości poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia,
  • niezbędne, nowoczesne narzędzia do pracy
  • ubezpieczenie grupowe,
  • premie
  • inne benefity
  • Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Saldo.pl Sp. z o.o. Sp. k. 43-419 Hażlach Skoczowska 52, NIP: 5482686463. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Saldo.pl Sp. z o.o. Sp. k. 43-419 Hażlach Skoczowska 52, NIP: 5482686463 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)