B8 Recruitment Sp. z o.o.

Operator / Operatorka maszyn *od 33/h brutto na początek / UoP lub zlecenie /pn-pt: 6-14,14-22

  • Legionowo, mazowieckie pow. legionowski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Aktualnie poszukujemy Operatorów / Operatorek maszyn z doświadczeniem. (praca na panelach PLC)

Zapewniamy zatrudnienie w stabilnej firmie, z nowoczesnym parkiem maszynowym i czystą produkcją.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub zlecenie - do wyboru.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych (np. kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerki), kalibracja, ustawianie parametrów --> panele PLC
  • kontrola jakości, pakowanie produktu
  • przezbrajanie i regulacja maszyn
  • wypełnianie raportów produkcyjnych

Wymagania

  • doświadczenia w obsłudze maszyn
  • chęci do nauki i podjęcia pracy długoterminowej
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej, farmaceutycznej itp.

Do aplikowania zapraszamy też obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2zm (6-14,14-22), dla chętnych możliwa praca w godzinach dodatkowych lub w weekendy
  • umowa zlecenie lub UoP, ze stawką od 33zł/h brutto, po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia, (student brutto=netto)
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne
  • rozwoju i doskonalenie umiejętności - pakiety szkoleniowe
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Lokalizacja: Warszawa, Białołęka /Targówek ul. Marywilska

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, lub kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)