• Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie pow. ząbkowicki

Ratownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Uprawnienia: Ratownik wodny,Ratownik – uprawnienia do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy
  • Inne wymagania: niezbędne:
    posiadanie wiedzy, umiejętności i uprawnień ratownika wodnego potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych
    aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika,
    potwierdzenie członkostwa lub zatrudnienia w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego.

    Dodatkowymi atutami będą:
    doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    dyspozycyjność (praca zmianowa oraz weekendy i dni wolne od pracy),
    posiadanie dodatkowych kwalifikacji: instruktora nauki pływania, instruktora aquaaerobiku i inne.
    sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: PRACA 6 00-14 00/ 14 00-22 00
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)