Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.05.2024

Pracownik obsługi technicznej -konserwator

  • Bielsko-Biała, śląskie

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Złote Łany” funkcjonuje od 1979r. Położona jest na stoku, we wschodniej części miasta na granicy dzielnic : Leszczyny, Lipnik i Straconka, blisko centrum miasta. Zasoby Spółdzielcze to 159 budynków mieszkalnych o powierzchni 269 tys. m2, zlokalizowane na blisko 74 ha powierzchni. Zasoby mieszkaniowe stanowią 54 nieruchomości budynkowe i 26 nieruchomości garażowych.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku obejmować będzie m.in. przeprowadzanie drobnych napraw w budynku, urządzeń małej architektury, konserwację urządzeń technicznych w celu zapobiegania ich awariom, prace porządkowe.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe - min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • podstawowe umiejętności w branży remontowo-budowlanej, ślusarskiej i instalacyjnej
  • uprawnienia SEP E1 – lub gotowość do wykonania
  • zdolności i stan zdrowia niezbędne do prowadzenia prac konserwacyjnych na obiekcie,
  • możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • dyspozycyjność, sumienność przy realizacji powierzanych prac, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju.

Oferty można również składać na dzienniku podawczym w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Złote Łany” w Bielsku-Białej przy ul. Jutrzenki 22 w terminie do 30.04.2024r.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy – od zaraz

Szczegółowych informacji można zasięgnąć w godzinach pracy Spółdzielni u Kierownika Działu GZM pod numerem telefonu 33-49-90-817 .

  • Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa 43-300 Bielsko-Biała Jutrzenki 22, NIP: 5470050386. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnia Mieszkaniowa 43-300 Bielsko-Biała Jutrzenki 22, NIP: 5470050386 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.