Doradca Klienta / Przedstawiciel handlowy

ARC
  • Radom, mazowieckie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Pracownik na stanowisku Doradcy Klienta jest odpowiedzialny za utrzymanie istniejącej i powierzonej bazy klientów oraz
za pozyskiwanie nowych klientów ( restauracje, bary, hotele, firmy cateringowe, foodtruck, stołówki). Doradca klienta
pełni również rolę eksperta w zakresie gastronomii, doradza i proponuje rozwiązania klientom, pełni rolę łącznika
pomiedzy klientem a np: Akademią Kulinarną CC, gdzie prowadzone sa m.in szkolenia i pokazy gotowania dla klientów

Wymagania stanowiska

- 2-3 lata doświadczenia w dziale sprzedaży w branży HORECA,
- Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu,
- Wysokie umiejętności komunikacyjne,
- Poparta sukcesami umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych,
- Kompetencje sprzedażowe, umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży

Oferujemy

• Umowa o pracę
• Samochód służbowy, również do użytku prywatnego
• Wynagrodzenie brutto 5000-7000 PLN + premie
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)