Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
BERICAP POLSKA

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

  • Stanisławów Pierwszy, mazowieckie pow. legionowski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

BERICAP Polska Sp. z o.o. światowy lider w produkcji zamknięć z tworzyw sztucznych.

MISJĄ FIRMY BERICAP JEST WSPÓŁUCZESTNICTWO W SUKCESIE KLIENTÓW. Zajmujemy się projektowaniem, rozwojem, produkcją oraz sprzedażą najwyższej jakości zamknięć z tworzyw sztucznych. OFERUJEMY ZAMKNIĘCIA do: wody, napojów, płynnej żywności, chemii oraz dla przemysłu motoryzacyjnego i kosmetycznego. Posiadamy własną narzędziownię, dzięki której możemy stosować nasze najnowsze rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii w formach produkcyjnych.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji w zakładzie.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę. ( 2 zmiany)
  • Pakiet benefitów: bilety do kina, dofinansowane zajęć sportowych, paczki świąteczne.
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji zawodowych.
  • Administratorem danych osobowych jest BERICAP POLSKA 00-867 Warszawa Al. Jana Pawła II 27, NIP: 5360015354. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).