Pielęgniarka/Pielęgniarz (LUX MED TABITA)

LUX MED TABITA
  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie pow. piaseczyński

Inny

Umowa o pracę

Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny LUX MED Tabita (Długa 43, Konstancin-Jeziorna) to dynamicznie rozwijająca się placówka, oferująca rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku, wymagającymi stałego wsparcia specjalistów. Od stycznia 2010 roku Tabita jest częścią Grupy LUX MED, lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Grupa zapewnia opiekę medyczną osobom w każdym wieku w ponad 170 placówkach w kraju – pacjenci korzystają m.in. z konsultacji z lekarzami kilkudziesięciu specjalizacji, kompleksowych badań diagnostycznych, opieki ambulatoryjnej oraz szpitalnej. Przynależność placówki do Grupy zapewnia pacjentom bezpieczeństwo oraz wysoką jakość opieki, której standardy oparte są na światowych wzorcach medycznych.

Pielęgniarka/Pielęgniarz (LUX MED Tabita)

Pracując w LUX MED Tabita, otrzymasz:
• stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w
Polsce
• różnorodne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie,
kontrakt)
• możliwość uzyskania dofinansowania do kursów specjalistycznych
• możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki
rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED"
• pracę w systemie zmian 12/12 z możliwością dopasowania grafiku do
dyspozycyjności
• możliwość skorzystania z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych:
dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna,
dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, elastyczne
godziny pracy, program rekomendacji pracowników, program
wellbeingowy, ubezpieczenie szpitalne
• udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących
zdrowy styl życia

• dodatkowym atutem jest możliwość zakwaterowania na terenie
ośrodka

Twój zakres obowiązków:
• obserwacja stanu fizycznego i psychicznego Pacjenta
• planowanie i sprawowanie opieki nad Pacjentem
• realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i
rehabilitacji
• samodzielne udzielanie w określonym zakresie świadczeń
zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych oraz medycznych
czynności ratunkowych
• edukacja zdrowotna i promocja zdrowia wśród Pacjentów
• ścisła współpraca z personelem medycznym
• nadzór nad poprawnością działania urządzeń medycznych
• współpraca w zakresie tworzenia procedur medycznych
• prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia
licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• mile widziane - ukończona specjalizacja, kurs kwalifikacyjny lub w
trakcie odbywania tych specjalizacji lub kursów w dziedzinie:
o opieki długoterminowej
o pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych
o pielęgniarstwa internistycznego (zachowawczego)
o pielęgniarstwa rodzinnego
o pielęgniarstwa środowiskowego
o pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego
o pielęgniarstwa geriatrycznego
o pielęgniarstwa opieki paliatywnej
• orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra
organizacja pracy własnej

Zapraszamy do współpracy! Dołącz do naszego zespołu!
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)