Projektant instalacji elektrycznych

Klient Lento
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

• Praca przy projektach instalacji elektrycznej,
• Sporządzanie zestawień materiałowych, dobór kabli i zabezpieczeń oraz wykonywanie projektów w CAD 2D,
• Koordynacja międzybranżowa,
• Koordynacja biuro projektowe – budowa.
• Opracowywanie dokumentacji technicznej, przygotowywanie dokumentacji powykonawczych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne - wydział elektryczny i pochodne,
• Doświadczenie w projektowaniu instalacji elekrtycznych,
• Znajomość oprogramowania Auto CAD, Revit oraz pakietu MS Office,
• Sumienność, dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy,
• Uprawnienia do projektowania – będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
• Praca dla prężnie rozwijającej się firmy, będącej liderem na rynku,
• Dogodne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B – w zależności od preferencji Kandydata,
• Stabilną pracę w profesjonalnym zespole inżynierów - projektantów,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)