Logistyk - Magazynier

Fazon
  • Kraków, małopolskie

Magazynier

Umowa o pracę

Fundacja FAZON w ramach programu aktywizacji zawodowej pomaga w znalezieniu zatrudnienia osobom niepełnosprawnych. W ramach projektu oferujemy wsparcie doradcy zawodowego, pośrednika pracy, psychologa.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko
LOGISTYK/MAGAZYNIER
Opis stanowiska:
rozładunek i załadunek oraz kontrola przychodzącego towaru,
zatowarowanie regałów magazynowych i sklepowych,
kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowanie dostaw dla klientów,
obsługę wózka widłowego (jeśli posiadasz aktualne uprawnienia, wydane przez UDT - możliwość zrobienia kursu bezłatnie);
pomoc w przeprowadzaniu bieżących inwentaryzacji;
dbanie o odpowiednie zabezpieczenie towarów (BHP).

Jeśli spełniasz wymagania formalne, czyli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, nie masz pracy i mieszkasz w woj. małopolskim, oraz chcesz podjąć zatrudnienia, wyślij cv na adres:
doradca.krakow ( @) fazon.pl, tel.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)