Elektromechanik- wolne weekendy, od zaraz

GRH
  • Rzeszów, podkarpackie

Inżynier

Umowa o pracę

Jesteś doświadczonym ELEKTROMECHANIKIEM z uprawnieniami SEP?
Zgłębiłeś tajniki budowy maszyn i schematów elektrycznych?

JEŚLI TAK – ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ!

Poszukujemy kandydata do Działu Utrzymania Ruchu w RZESZOWIE!

Twoje obowiązki:
- Utrzymanie pełnej funkcjonalności maszyn i urządzeń w zakładzie
- Rozpoznawanie przyczyn oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń
- Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

Od pracodawcy otrzymasz:
- Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 15:00
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze
- Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia i podwyżka po okresie próbnym
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Multisport oraz ubezpieczenie grupowe
- Szkolenia zewnętrzne oraz szkolenia językowe
- Imprezy integracyjne oraz pikniki pracownicze
- Karnety np. do kina
- Paczki dla dzieci
- Jubileuszowe prezenty i wiele innych!

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)