Prace montażowe. Dwie lokalizacje

OTTO WORK FORCE EUROPE SP. Z O.O.
  • Wrocław, dolnośląskie

Budowlaniec

Umowa zlecenie

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Prace montażowe

DY/BUD/05/2022

Miejsce pracy:

Kraków / Wrocław

Obowiązki:

- wstawianie futryny oraz drzwi w wyznaczonych pomieszczeniach;
- przygotowanie zaprawy murarskiej;
- odbiór transportu, pracę porządkowa po zakończeniu dnia pracy;
- prace ogólnobudowlane.

Oferujemy

- umowa zlecenie – zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej;
- pracę od poniedziałku do piątku: 07:00 – 17:00;
- pracę 5-6 dni w tygodniu;
- stawkę 19,70 zł brutto za godzinę.

Wymagania

- wykonywanie prac związanych z montażem futryny oraz drzwi;
- mile widziane doświadczenie w obsłudze podstawowych narzędzi budowlanych;
- dyspozycyjność, uczciwość i pracowitość.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)