Magazynier/Kierowca wózka widłowego

B.D. Art Sp. z o.o. Sp. k.
  • Małkinia Górna, mazowieckie pow. ostrowski

Magazynier

Umowa o pracę

B.D. Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, Castorama i Leroy Merlin.

W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Małkinia Górna

Zakres obowiązków:
- Rozładunek i przyjęcie dostaw
- Przyjęcie wyrobu gotowego z produkcji
- Załadunek wyrobów gotowych do Klientów

Wymagania

- uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu obowiązków
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie plus premie;
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW, karty MultiSport

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub dostarczenie osobiście do Zakładu Produkcyjnego w Małkini.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k”
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się pod numerem 29 644 98 98
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)