Czy to Twoja firma?

DELIKATESY AS Spółka Jawna R. Niebrzydowski i spółka praca

Lubin
DELIKATESY AS Spółka Jawna R. Niebrzydowski i spółka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Lubin
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy DELIKATESY AS Spółka Jawna R. Niebrzydowski i spółka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DELIKATESY AS Spółka Jawna R. Niebrzydowski i spółka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DELIKATESY AS Spółka Jawna R. Niebrzydowski i spółka - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-kasjer

    DELIKATESY AS Spółka Jawna R. Niebrzydowski i spółka
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta w sklepie spożywczym

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w handlu w branży spożywczej, mile widziana książeczka sanepidowska, dyspozycyjność, brak nałogów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubinie